- Закази приймаються за телефонами або e-mail.
- Тіл.: +38050 394-96-09, +38050 410-74-81, +38044 531-19-15
- Е-mail: naftohim@i.ua
Спеціальна сушильна шафа-пенал СНОЛ-7/350 для сушіння зварювальних електродів на температурах до 350 0С. Призначений для використання в майстернях, на зварювальних ділянках і на заводах.
Регулятор температури: сушильна шафа комплектується аналоговим регулятором температури.
Корпус сушильної шафи виготовлений із листової сталі, пофарбований порошковою фарбою на спеціальній лінії полімерного покриття, що надає покриттю оригінального вигляду та довговічності в експлуатації.
Ущільнення дверей виготовлене зі спеціальної термостійкої гуми та разом із конструкцією кріплення дверей, створює можливість уникнути нещільного прилягання й забезпечує гарну теплоізоляцію робочої камери.
Робоча камера виготовляється з чорної сталі зі спеціальним покриттям або неіржавкої сталі. У комплекті два лотки для укладання електродів.
Нагрівання камери здійснюється з усіх боків, для цього застосовується оригінальний стрічковий нагрівач.
Будь-яка сушильна шафа має отвір для введення контрольної термопари або термометра.
Технічні характеристики СНОЛ 7/350:
Найменування характеристики |
Ед-ца , см. |
Значення |
Номінальна потужність, не більш ніж |
кВт |
1,0 |
Напруга мережі живлення |
В |
230 |
Частота змінного струму |
Гц |
50 |
Кількість фаз |
1 |
|
Номінальна температура в робочому просторі |
°С |
350 |
Діапазон автоматичного регулювання температури |
°С |
50 - 350 |
Стабільність температури у встановленні тепловому режимі* в точці вимірювання, без садка, не гірше |
°С |
± 10 |
Середовище в робочому просторі |
воздух |
|
Час розігрівання електрошкафа до номінальної температури без садка, не більш ніж |
хв |
60 |
Розміри робочої камери, не менш ніж: ширина довжина висота |
мм |
75 450 100 |
Габаритні розміри, не більш ніж: ширина довжина висота |
мм |
235 800 315 |
Маса, не більш ніж |
кг |
14 |
- Ціна: Ціну уточнюйте